Fatih Süleyman Denizolgun | AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, Özulaş A.Ş’yi Ziyaret Etti
15304
post-template-default,single,single-post,postid-15304,single-format-standard,translatepress-tr_TR,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.0,qode-theme-fatih süleyman denizolgun,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, Özulaş A.Ş’yi Ziyaret Etti

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, Özulaş A.Ş’yi Ziyaret Etti

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin ve yönetim kuruluna nezaket ziyaretinde bulunarak sektör hakkında bilgi aldı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, Özulaş A.Ş'yi Ziyaret Etti

TBMM’nin genç isimlerinden İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun’a ziyareti dolayısıyla teşekkür eden Başkan Sedat Şahin, Özulaş A.Ş. kurumsal yapısı ve sektör ile ilgili bilgi aktardıktan sonra Özel Halk otobüslerinin hem genel, hem yerel sorunlarını içeren dosyayı Milletvekili Denizolgun’a verdi.

“İLK ÖNCELİĞİMİZ YOLCU MEMNUNİYETİ VE KALİTELİ TAŞIMACILIKTIR”

Sektörün büyüklüğü ve toplumu ilgilendiren yapısı ile Özulaş A.Ş. filosunun en genç otobüs filolarından biri olduğunu belirten Başkan Şahin, ilk önceliğimiz yolcu memnuniyeti ve kaliteli taşımacılıktır.

“KISA VADEDE İYİLEŞTİRME YAPILMASI GEREKMEKTEDİR”

Başkan Şahin, ”Mesleğin sürdürülebilir olması ve esnafın huzur ve güven içinde taşımacılık yapabilmesi için belirtilen sorunlarımızın çözülmesi ve kısa vadede iyileştirilme yapılması gerekmektedir ‘dedi.

“ESNAFIMIZIN SORUNLARI BİZİM SORUNUMUZDUR”

AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, yapılan bilgilendirme sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Topluma hizmet eden esnaflarımızın sorunları bizim sorunumuzdur, sizler sahipsiz değilsiniz, sizler TBMM’si çatısı altında her zaman bekliyoruz ve sizlere destek vereceğiz” dedi.

KAYNAK: https://www.haberler.com/ak-parti-istanbul-milletvekili-fatih-suleyman-11147378-haberi/